بارگیری...
آسیاب قهوه باراتزا مدل Baratza Forte AP
آسیاب قهوه باراتزا مدل Baratza Forte AP

آسیاب قهوه باراتزا مدل Baratza Forte AP

بازدید : 2440

کد محصول : Baratza Forte AP

دسته بندی : آسیاب قهوه

برند : باراتزا


مشخصات کلی

محصول شرکت: Baratza-باراتزا
ساخت کشور: تایوان
مدل: Forte AP
وزن : 6 کیلوگرم
جنس تیغه: سرامیک
گنجایش مخزن: 170گرمدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

آسیاب قهوه باراتزا مدل Baratza Forte AP

آسیاب قهوه برقی باراتزا مدل FORTE AP (آسیاب همه کار) یک دستگاه جمع‌وجور و قابل‌استفاده تجاری و مختص آسیاب کردن برای تمامی روش‌های دم آوری است.

FORTE AP که به‌عنوان یک راهکار تجاری برای کافه‌های با حجم مشتری کم طراحی‌شده، یک آسیاب اسپرسوی محکم با ظرفیت و چگالی بالا است. FORT AP که به‌وسیله صفحه‌نمایش لمسی (تاچ) عمل می‌کند، دو روش آسیاب دارد: به‌وسیله زمان و به‌وسیله وزن. هرکدام از این روش‌ها، سه گزینه از پیش تنظیم‌شده و یک گزینه دستی دارند که باعث می‌شود به‌راحتی بتوانید از یک دوز (مقدار) به دوز دیگر تغییر حالت دهید. آسیاب کردن به‌وسیله وزن در FORTE با نگه‌دارنده قهوه پورتافیلتر موجود در دستگاه کار می‌کند، اگرچه در عوض به لطف قیفی که پودر قهوه را به سمت مخزن زیرین هدایت می‌کند، شما یک تحویل قهوه راحت و همچنین تفاله (دورریز) کمتری را در پورتافیلتر دارید.

این دستگاه یک انتخاب عالی برای درست کردن یک اسپرسوی بسیار منسجم در خانه است، هرچند برای استفاده‌های تجاری مناسب‌تر است.

اگر رؤیای راه‌اندازی یک کافی‌شاپ را دارید، FORTE AP در تحقق این رؤیا به شما کمک می‌کند. میزان فضای اشغال کم آن، صفحه‌نمایش لمسی چندکاره، ظرفیت بالای روزانه و تنظیمات قدرتمند اندازه آسیاب، دستگاه FORTE AP را به یک انتخاب عالی برای اسپرسو در حجم مناسب کافی‌شاپ‌ها تبدیل کرده است.

این آسیاب از تیغه‌های سرامیکی صاف ۵۴ میلی‌متری ساخته‌شده که برای تولید قهوه با اندازه دقیق و صحیح و ارائه قهوه باکیفیت برای انواع روش‌های دم آوری از اسپرسو تا فرنچ پرس طراحی‌شده است. در هر دستگاه فورت، یک shut-off hopper (قیف حاوی دانه‌های قهوه با اهرم)، یک آچار برای برداشتن تیغه جهت سهولت شستشو و یک ابزار (آچار) کالیبراسیون تیغه برای کنترل کیفیت سریع کالیبراسیون وجود دارد.

محصولات مرتبط