بارگیری...

آسیاب قهوه مازر مدل Kold Electronic

بازدید : 391

کد محصول : 4085G

دسته بندی : آسیاب قهوه


ساخت ایتالیا
ابعاد: ۴۸ * ۲۴ * ۷۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۰ کیلوگرم
نوع تیغه: مخروطی
قطر تیغه: ۷۱ میلیمتر
تعداد دور در دقیقه : ۴۲۰ – ۵۰۰ دور
توان: ۹۰۰ وات
جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
گنجایش مخزن قهوه : ۱٫۵ کیلوگرم
یکسال ضمانت ۵ سال خدماتدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09120904207 09153193016

تلفن ثابت :  

آسیاب قهوه مازر مدل Kold Electronic در دسته‌ی آسیاب‌های صنعتی و نیمه صنعتی قرار می‌گیرد.مازر ( Mazzer ) برند ایتالیایی تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مرتبط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد.

ویژگی های آسیاب قهوه مازر مدل Kold Electronic

این آسیاب قهوه دارای توانی معادل ۹۰۰ وات است و برای مصارف متوسط و زیاد مناسب می‌باشد.

تیغه‌های این آسیاب از نوع مخروطی بوده و سرعت گردش آنها بصورت آهسته و ۴۲۰ تا ۵۰۰ دور در دقیقه است که همین موضوع آن را برای مصارف بالا و صنعتی مناسب کرده است.

عملکرد این آسیاب بصورت اتوماتیک ( On-demand ) بوده و فاقد دوزر می‌باشد.

در قسمت بالای آسیاب هاپر یا همان محفظه‌ی دانه قهوه قرار دارد که ظرفیت آن ۱٫۵ کیلوگرم می‌باشد. در سمت چپ دستگاه یک اهرم چرخشی قرار دارد که توسط آن می‌توانید درجه‌ی آسیاب خود را تنظیم کنید.

این دستگاه توانایی آسیاب قهوه از درجه‌ی زبر که مخصوص دستگاه‌های فیلتری است تا درجه‌ی نرم ( مخصوص اسپرسو ) را دارا می‌باشد. در قسمت پایین‌تر آن کنترل پنل اتوماتیک دستگاه قرار دارد که بر روی آن دکمه‌ی فهرست و تنظیم دوز قهوه که شامل سینگل و دبل می‌باشد قرار دارد. همچنین دو دکمه‌ی مثبت و منفی برای شمارش تعداد شات‌های قهوه نیز تعبیه شده است. با استفاده از تنظیم دوز اتوماتیک این دستگاه می‌توانید به سرعت و با دقت بالا، قهوه‌ی آسیاب شده‌ی خود را تحویل بگیرید. زیر این محفظه یک نگهدارنده تعبیه شده است که باید پورتا فیلتر خود را در آن قرار دهید، سپس با توجه به دوز انتخاب شده، قهوه‌ی آسیاب شده درون آن ریخته می‌شود.

کلید روشن / خاموش کردن دستگاه نیز در سمت چپ آن قرار گرفته است. همچنین یک سینی برای این آسیاب در نظر گرفته شده که از کثیف شدن محیط جلوگیری می‌کند. سیستم تهویه‌ی این آسیاب بسیار قوی است بطوریکه هم باعث خنک نگه داشتن موتور دستگاه و هم ظرف آسیاب آن می‌شود.

محصولات مرتبط