بارگیری...

آسیاب قهوه مازر مدل Lux

بازدید : 225

کد محصول : 4086G

دسته بندی : آسیاب قهوه


ساخت ایتالیا
ابعاد: ۳۸ * ۱۸ * ۵۶ سانتیمتر
وزن: ۱۱ کیلوگرم
نوع تیغه: مسطح
قطر تیغه: ۶۱ میلیمتر
تعداد دور در دقیقه : ۱۴۰۰ – ۱۶۰۰ دور
توان: ۲۵۰ وات
جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
گنجایش مخزن قهوه : ۱٫۲ کیلوگرم
یکسال ضمانت ۵ سال خدماتدرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138517777 تماس بگیرید

این محصول ( آسیاب قهوه مازر مدل Lux ) در دسته‌ی آسیاب‌های نیمه صنعتی قرار می‌گیرد.مازر ( Mazzer ) برند ایتالیایی تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مرتبط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد.

ویژگی های آسیاب قهوه مازر مدل Lux

این آسیاب قهوه دارای توانی معادل ۲۵۰ وات است و برای مصارف متوسط و کم مناسب می‌باشد.

عملکرد این آسیاب بصورت دستی بوده و دارای دوزر می‌باشد.

در قسمت بالای آسیاب هاپر یا همان محفظه‌ی دانه قهوه قرار دارد که ظرفیت آن ۱٫۲ کیلوگرم می‌باشد. در زیر هاپر یک اهرم چرخشی قرار دارد که توسط آن می‌توانید درجه‌ی آسیاب خود را تنظیم کنید.

این دستگاه توانایی آسیاب قهوه از درجه‌ی زبر که مخصوص دستگاه‌های فیلتری است تا درجه‌ی نرم ( مخصوص اسپرسو ) را دارا می‌باشد. در قسمت پایین‌تر آن دوزر ( محفظه‌ی قهوه آسیاب شده ) قرار دارد که تا ۲۰۰ گرم پودر قهوه را درون خود جای می‌دهد.

شما برای هر بار تهیه‌ی قهوه نیازی به آسیاب مجدد دانه قهوه ندارید و می‌توانید قهوه‌ی آسیاب شده را درون دوزر قرار دهید. زیر این محفظه یک نگهدارنده تعبیه شده است که باید پورتا فیلتر خود را در آن قرار داده و اهرم دوزر را بچرخانید تا مقدار قهوه‌ای که نیاز دارید درون پورتا فیلتر ریخته شود. کلید روشن / خاموش کردن دستگاه نیز در سمت چپ آن قرار گرفته است. همچنین یک سینی برای این آسیاب در نظر گرفته شده که از کثیف شدن محیط جلوگیری می‌کند.

محصولات مرتبط