بارگیری...

آسیاب قهوه مازر مدل Super Jolly Timer

بازدید : 392

کد محصول : 4081G

دسته بندی : آسیاب قهوه


ساخت ایتالیا
ابعاد: ۴۲ * ۲۴ * ۶۱ سانتیمتر
وزن: ۱۴ کیلوگرم
نوع تیغه: مسطح
قطر تیغه: ۶۴ میلیمتر
تعداد دور در دقیقه: ۱۴۰۰ – ۱۶۰۰ دور
جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
گنجایش مخزن قهوه : ۱٫۲ کیلوگرم
یکسال ضمانت ۵ سال خدماتدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09120904207 09153193016

تلفن ثابت :  

این محصول ( آسیاب قهوه مازر مدل Super Jolly Timer ) در دسته‌ی آسیاب‌های نیمه صنعتی قرار می‌گیرد.مازر ( Mazzer ) برند ایتالیایی تولید کننده‌ی آسیاب قهوه و تجهیزات مرتبط با آن است که بیش از یک قرن در این عرصه حضور دارد.

آسیاب قهوه مازر مدل Super Jolly Timer

این آسیاب قهوه دارای توانی معادل ۳۵۰ وات است و برای مصارف نرمال مناسب می‌باشد.

عملکرد آسیاب بصورت دستی بوده و دارای دوزر می‌باشد. در قسمت بالای آسیاب هاپر یا همان محفظه‌ی دانه قهوه قرار دارد که ظرفیت آن ۱٫۲ کیلوگرم می‌باشد.

در زیر هاپر یک اهرم چرخشی قرار دارد که توسط آن می‌توانید درجه‌ی آسیاب خود را تنظیم کنید.

این دستگاه توانایی آسیاب قهوه از درجه‌ی زبر که مخصوص دستگاه‌های فیلتری است تا درجه‌ی نرم ( مخصوص اسپرسو ) را دارا می‌باشد. در قسمت پایین‌تر آن دوزر ( محفظه‌ی قهوه آسیاب شده ) قرار دارد که تا ۲۸۰ گرم پودر قهوه را درون خود جای می‌دهد.

شما برای هر بار تهیه‌ی قهوه نیازی به آسیاب مجدد دانه قهوه ندارید و می‌توانید قهوه‌ی آسیاب شده را درون دوزر قرار دهید. زیر این محفظه یک نگهدارنده تعبیه شده است که باید پورتا فیلتر خود را در آن قرار داده و اهرم دوزر را بچرخانید تا مقدار قهوه‌ای که نیاز دارید درون پورتا فیلتر ریخته شود.

کلید روشن / خاموش کردن دستگاه نیز در سمت چپ آن قرار گرفته است. همچنین یک سینی برای این آسیاب در نظر گرفته شده که از کثیف شدن محیط جلوگیری می‌کند.

محصولات مرتبط