بارگیری...
اسپرسوساز آستوریا دو گروپ تمام اتوماتیک مدل Plus 4 You مشکی خاکستری
اسپرسوساز آستوریا دو گروپ تمام اتوماتیک مدل Plus 4 You مشکی
اسپرسوساز آستوریا دو گروپ تمام اتوماتیک مدل Plus 4 You مشکی
اسپرسوساز آستوریا دو گروپ تمام اتوماتیک مدل Plus 4 You مشکی

اسپرسوساز آستوریا دو گروپ تمام اتوماتیک مدل Plus 4 You مشکی خاکستری

بازدید : 2304

کد محصول : Astoria Plus 4 You 2g black-grey

دسته بندی : دستگاه اسپرسوساز

برند : آستوریا


مشخصات کلی

محصول شرکت : آستوریا Astoria
ساخت کشور: ایتالیا
مدل : Plus 4 You
رنگ بدنه : مشکی-خاکستری
تعداد گروپ: دو گروپ
ابعاد:57/5 * 53/5 * 56/5 سانتی متر
وزن: 84کیلوگرمدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

کیفیت این دستگاه توسط سیستم کنترولگری تضمین شده است که هر گروپ را بطور جدا گانه از مراحل اغازین تا پایان عصاره گیری کنترل می کند و عملکرد هر یک از گروپ ها مجزا و بدون تاثیر بر گروپ دیگر می باشد.
طراحی بیرونی این دستگاه مدرن و با خطوط خمیده می باشد. پلاس فور یو دارای صفحه نمایش لمسی مجزا برای هر گروپ می باشد که کار با دستگاه را بسیار اسان کرده است.
پلاس فور یو دارای بویلر مجزا برای هر گروپ می باشد که قابلیت تنظیم دمای آب و تنظیم فشار بخار آب و سایر تنظیمات را برای هر گروپ بطور جداگانه فراهم می کند.

دستگاه پلاس فور یو از سری گرین لاین آستوریا می باشد.این دستگاه دارای کمترین تاثیر بر روی محیط زیست می باشد و می تواند تا ۴۷٫۶% بهینه تر از دستگاه های سنتی قهوه کار کند.

اسپرسو ساز استوریا ( Astoria ) مدل Plus For You یک اسپرسو ساز تمام اتوماتیک و صنعتی می‌باشد که با توان ۴۴۰۰ واتی دستگاه بسیار پرقدرتی به حساب می‌آید. این دستگاه دارای دو هدگروپ و ۳ عدد پورتا فیلتر می‌باشد. ویژگی مهمی که این دستگاه دارد دو بویلره بودن آن است که سبب می‌شود شما بتوانید برای هر هدگروپ تنظیم دمای جداگانه‌ای داشته باشید. این دستگاه نسبت به اسپرسو سازهای دیگر ۴۷٫۶ درصد بیشتر در مصرف برق صرفه جویی دارد. یک سیستم نرم افزاری هوشمند در این اسپرسو ساز وجود دارد که باعث می‌شود هنگامی که با دستگاه کاری ندارید، بخشهای مختلف آن به حالت آماده به کار در بیایند. تمامی قطعات این دستگاه با بهترین کیفیت طراحی و ساخته شده‌اندو دارای نور پس زمینه و طراحی ارگونومیک می‌باشند که سبب می‌شود تجربه‌ی بسیار خوبی از کار با این دستگاه تمام حرفه‌ای داشته باشید. در کنار تمامی این مزایا، یک سیستم حرارتی خاص در این دستگاه وجود دارد که دقت بسیار بالایی دارد و باعث می‌شود همواره دمای اسپرسوی خروجی در حالت استاندارد باقی بماند. اسپرسو ساز استوریا مدل Plus For You دارای سیستم مجزا برای هر هدگروپ می‌باشد که شما می‌توانید توسط این مزیت دمای هر هدگروپ و مقدار بخار حرارتی آن را بصورت جداگانه تنظیم نمایید.

محصولات مرتبط