بارگیری...
دستگاه پیراشکی زن اتوماتیک
خرید دستگاه پیراشکی زن و پیراشکی ساز
قیمت دستگاه پیراشکی زن

دستگاه پیراشکی زن اتوماتیک

بازدید : 3434

کد محصول : d2154

دسته بندی : تجهیزات پخت برگر و ساندویچ


در این دستگاه ، دوبخش مهم برای تولید پیراشکی قراردارد.

1- دستگاه تولید نان پیراشکی

2-پرس اتومات پیراشکی

دستگاه پیراشکی زن بصورت سفارشی قابل ساخت میباشد بر روی این دستگاه امکاناتی نظیر بنماری سرد، سرخ کن و فر نیز میتوان به درخواست مشتری اضافه شود.


قیمت: 55,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   0912090420709153193016

تلفن ثابت :  

دستگاه پیراشکی ساز اتوماتیک شامل دو بخش تولید نان پیراشکی و پرس و پخت است. این دستگاه یکی از مجهز ترین تجهیزات فست فودبوده که دارای خمیر ریز اتومات، کانتر سرد، فر گردان، گرم خانه، فر و سرخ کن جهت پخت تنوری و سرخ شده می باشد.

مشخصات و ویژگی های دستگاه پیراشکی زن

این دستگاه به طول 100 سانتی متر، عرض 50 سانتی متر، ارتفاع 60 سانتی متر و وزن ۲۰۰ کیلوگرم می باشد و به شما کمک می کند تا 100 پیراشکی تنوری در ساعت برای مشتریان خود آماده نمایید.

برق مصرفی دستگاه پیراشکی زن ۲۲۰ ولت تک فاز، فر آن ۲۰۰۰ وات، تانک روغن ۲۰۰۰ وات، قالب های نان ۶۰۰ وات و پرس 500 وات می باشد. 

جنس دستگاه از استنس استیل و بدنه‌ی آن ترکیبی از گلس و استیل بوده و قالب های آن با روکش تفلون ساخته شده است. 

از آنجایی که این دستگاه مجهز به فر پیراشکی و سرخ کن می باشد، می توانید پیراشکی ها را به دو صورت تنوری و سرخ شده به مشتریان خود عرضه نمایید. 

قیمت دستگاه صنعتی تولید پیراشکی 

شما می توانید دستگاه پیراشکی زن اتوماتیک را با قابلیت تزریق خمیر، تولید نان، پرس و پخت پیراشکی،  با قیمتی مناسب از فروشگاه گروه تجهیزات استیل پارس خریداری نمایید. این دستگاه به صورت سفارشی ، با امکانات اضافی مانند بنماری سرد، سرخ کن و فر و غیره بنا به درخواست و نیاز مشتری ساخته می شود.