بارگیری...
سرخ کن تحت فشار ITM

سرخ کن تحت فشار ITM

بازدید : 2746

کد محصول : 3302SO

دسته بندی : سرخ کن تحت فشار


ویژگی های سرخ کن تحت فشار ITM
وزن: 201 کیلوگرم
ابعاد: ۱۲۳*۴۵*۱۰۲ سانتی متر
جنس بدنه: استیل ضد زنگ
دارای درب آلومینیومی
مجهز به فیلتر تسویه روغن
قابلیت تنظیم دما، برنامه و زمان پخت به کمک برد الکترونیکی
مجهز به 12 برنامه پخت
امکان پخت ۳۶ قطعه مرغ نرمال یا ۴۵ قطعه مرغ اسپایسی
یکسال گارانتی
پخت کامل مرغ سوخاری بدون خامی تحت فشار دما
سرعت عمل بالا در پختدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

مشخصات دستگاه سرخ کن صنعتی تحت فشار ITM 

سرخ کن تحت فشار ITM  یکی از بهترین تجهیزات خط تولید و پخت کنتاکی در فست فودها و رستوران ها می باشد که فرایند پخت مرغ سوخاری را به کمک فشار دما انجام می دهد. سرخ کردن مرغ با تحت فشار بودن دما در پخت کامل مرغ و خام نماندن مغز مرغ و استخوان ها کاربرد دارد. 

دستگاه سرخ کن هنی پنی آی تی ام با وزن 201 کیلوگرم و ابعاد ۱۲۳*۴۵*۱۰۲ سانتی متر و با ۱۲ عدد برنامه پخت به راحتی می تواند ۳۶ قطعه مرغ نرمال یا ۴۵ قطعه مرغ اسپایسی را طبخ نماید. بدنه این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و درب آن از جنس آلومینیم می باشد. به منظور تصفیه روغن، سرخ کن itm به سیستم و فیلتر تصفیه روغن مجهز شده است.

تنظیم دما و برنامه و زمان پخت از دیگر قابلیت های این دستگاه می باشد که توسط برد الکترونیکی تعبیه شده روی آن انجام می گیرد. این سرخ کن تحت فشار آی تی ام هم توسط انرژی مصرفی گازی و هم به صورت برقی می تواند تکه های مرغ را در 14 دقیقه بدون خام ماندن مغز آن ها، سوخاری نماید. 

شما می توانید این دستگاه بینظیر را با قیمت مناسب از فروشگاه گروه تجهیزات استیل پارس خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با کارشناسان فروش تماس بگیرد.