بارگیری...
فر پخت ترکیبی رشنال

فر پخت ترکیبی رشنال

بازدید : 2525

کد محصول : فر پخت ترکیبی رشنال 20 سینی مدل Self Cooking Cente

دسته بندی : فر


فر۲۰ سینی رشنال مدل ۲۰۲(Self Cooking Center 202 ) برای پخت انواع محصولات از خانواده سبزیجات، گوشت قرمز، گوشت سفید، انواع محصولات بیکری و.... در کوتاه ترین زمان و با بیشترین کنترل بر روی کیفیت محصول در سه روش پخت حرارت خشک، ترکیب بخار و حرارت و فقط بخار استفاده می­ شوند. با استفاده از دستگاه رشنال ۲۰ سینی می­توان در کمتر از یک متر مربع مواد غذایی را گریل، کبابی، بخار پز، آرام پز، تفت و یا آب پز و.. کرد، این امکانات در حالیست که استفاده ازدستگاه رشنال نیاز به تخصص خاصی ندارد و فقط با مانیتور و کنترل کردن شما رشنال به صورت خودکار دما، رطوبت و زمان مورد نیاز برای پخت را تعیین و تنظیم می ­کند.

این دستگاه قابلیت دادن ۱۲۰۰ برنامه شخصی را داراست که به وسیله USB قابل انتقال می­ باشد. همچنین سیستم مدیریت هوشمند انرژی، پخت همزمان و شستشوی خودکار از دیگر قابلیت های این دستگاه می باشد.

در واقع ویژگی فر پخت ترکیبی ۲۰ طبقه رشنال، پخت سریع، استفاده آسان، آماده سازی غذا با کیفیت بالا و نهایتا صرفه جویی در زمان، هزینه و انرژی می باشد.

فر پخت ترکیبی رشنال (کامبی استیمر) ۲۰ سینی مدل ۲۰۲ ظرفیت ۲۰ عدد بن ماری ۲/۱ (۴۰ عدد بن ماری ۱/۱) را داراست.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   0912090420709153193016

تلفن ثابت :  

ویژگی‌ها
جنس
استیل
برند دستگاه
رشنال
انرژی مصرفی
گاز
مدل
Self Cooking Center 202
ابعاد
۱۰۴.۷×۱۰۸.۴ سانتی متر
ارتفاع
۱۷۸.۲ سانتی متر
بار حرارتی
۹۹.۶ کیلو وات
مصرف برق
۱.۶ کیلو وات
ولتاژ مصرفی
۲۳۰ ولت
وزن دستگاه
۳۷۳ کیلوگرم
ساخت
آلمان

مشخصات فنی

کشور سازندهآلمان
برندرشنال
وزن۳۷۳ کیلوگرم
تعداد سینی20
سایر ویژگی هاابعاد ۱۰۴.۷×۱۰۸.۴ سانتی متر
فاصله بین سینی ها
ابعاد سینی
دما۹۹.۶ کیلو وات
ولتاژ۲۳۰ ولت
توان۱.۶ کیلو وات

محصولات مرتبط