بارگیری...

فر کانوکشن برقی ۴ سینی یونکس Unox ARIANNA XEFT-04HS-ELDV

بازدید : 3047

کد محصول : Unox ARIANNA XEFT-04HS-ELDV

دسته بندی : فر

برند : یونکس


مشخصات کلی

محصول شرکت : Unox – يونكس
ساخت کشور: ایتالیا
مدل : ARIANNA XEFT-04HS-ELDV
تعداد سینی : 4 عدد
ابعاد سینی: ۴۶*۳۳ سانتی متر
دما: 260-30 درجه سانتی گراد
وزن:39 کیلوگرمدرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138517777 تماس بگیرید

فر کانوکشن برقی ۴ سینی یونکس Unox ARIANNA XEFT-04HS-ELDV

در این فر ( فر کانوکشن برقی ۴ سینی یونکس Unox ) عملیات پخت و انتقال حرارت از طریق گردش هوای گرم در محفظه پخت صورت می پذیرد.
فر فن دار یا کانوکشن آون، همان‎طور که از اسم آن‎ هم مشخص است فرهایی هستند که با فن (Fan) مجهز شده اند. فن جریان هوای داغ را در اطراف غذا به صورت یکنواخت پخش می‎کند و فرایند پخت را سریع‎تر. در حالیکه در فرهای معمولی انتقال درجه حرارت تنها از طریق دیواره ها انجام می‎شود به همین دلیل دما در نقاط مختلف آن متفاوت است.
غذا در این فرها سریع‎تر آماده می‎شود زیرا به دلیل وجود فن در این نوع فر حرارت سریعتر در تمام فضای فر بالا رفته و یکنواخت می‎شود.
از این رو فر کانوکشن ۴ سینی اونوکس (Unox) نیز انتخابی مناسب برای تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

تزریق بخار به محفظه پخت در اولین دقایق فرآیند پخت تاثیر به سزایی در بافت داخلی محصول و رنگ نهایی آن ایفا می کند. تکنولوژی Steam.Plus به کاربر حرفه ای این امکان را می دهد که میزان بخار مورد نیاز خود را در محدوده دمایی ۳۰تا ۲۶۰درجه سانتی گراد تنظیم نماید. فر کانوکشن ۴ سینی اونوکس، دارای سه سینی هرکدام با فاصله ۷۰ میلی متر بوده و ابعاد هر سینی ۳۳*۴۶ سانتی است.

مشخصات فنی

کشور سازنده ایتالیا
برند يونكس – Unox
وزن ۳۹ کیلوگرم
تعداد سینی ۴ عدد
سایر ویژگی ها • مجهز به تکنولوژی Air.Plus (سیستم فن دو سرعته با قابلیت گردش در دوجهت) • مجهز به تکنولوژی Dry.Plus (سیستم خارج کردن رطوبت از محفظه پخت): در نانوایی و قنادی وجود رطوبت اضافی در مراحل پایانی پخت، منجر به کاهش چشمگیر کیفیت محصول نهایی می شود. تکنولوژی Dry.Plus رطوبت اضافی ایجاد شده توسط محصول و یا فر را از محفظه پخت خارج می نماید. • مجهز به تکنولوژی Steam.Plus • تزریق بخار به محفظه پخت در اولین دقایق فرآیند پخت تاثیر به سزایی در بافت داخلی محصول و رنگ نهایی آن ایفا می کند. تکنولوژی Steam.Plus به کاربر حرفه ای این امکان را می دهد که میزان بخار مورد نیاز خود را در محدوده دمایی ۳۰ تا ۲۶۰ درجه سانتی گراد تنظیم نماید. • ۹۹ برنامه قابل ذخیره • مجهز به تکنولوژی Protek.Safe (نهایت بازده حرارتی و ایمنی کار)
فاصله بین سینی ها ۷۵ میلیمتر
ابعاد سینی ۴۶*۳۳ سانتی متر
دما ۲۶۰-۳۰ سانتی گراد
ولتاژ تک فاز ۲۳۰ ولت
توان ۳۰۰۰ وات

محصولات مرتبط