بارگیری...
فر کانوکشن برقی 6 سینی یونکس Unox VITTORIA XEFT-06EU-ELRV
فر
فر کانوکشن برقی
فر برقی

فر کانوکشن برقی 6 سینی یونکس Unox VITTORIA XEFT-06EU-ELRV

بازدید : 2864

کد محصول : Unox VITTORIA XEFT-06EU-ELRV

دسته بندی : فر

برند : یونکس


محصول شرکت : Unox – يونكس
ساخت کشور: ایتالیا
مدل : VITTORIA XEFT-06EU-ELRV
تعداد سینی : 6 عدد
ابعاد سینی:60*40 سانتی متر
دما: 260-30 درجه سانتی گراد
وزن:72کیلوگرمدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

فر کانوکشن برقی ۶ سینی یونکس Unox VITTORIA XEFT-06EU-ELRV

در این فر ( فر کانوکشن برقی ۶ سینی یونکس Unox ) عملیات پخت و انتقال حرارت از طریق گردش هوای گرم در محفظه پخت صورت می پذیرد.
فر فن دار یا کانوکشن آون، همان‎طور که از اسم آن‎ هم مشخص است فرهایی هستند که با فن (Fan) مجهز شده اند. فن جریان هوای داغ را در اطراف غذا به صورت یکنواخت پخش می‎کند و فرایند پخت را سریع‎تر. در حالیکه در فرهای معمولی انتقال درجه حرارت تنها از طریق دیواره ها انجام می‎شود به همین دلیل دما در نقاط مختلف آن متفاوت است.
غذا در این فرها سریع‎تر آماده می‎شود زیرا به دلیل وجود فن در این نوع فر حرارت سریعتر در تمام فضای فر بالا رفته و یکنواخت می‎شود.
از این رو فر کانوکشن ۶ سینی اونوکس (Unox) نیز انتخابی مناسب برای تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

تزریق بخار به محفظه پخت در اولین دقایق فرآیند پخت تاثیر به سزایی در بافت داخلی محصول و رنگ نهایی آن ایفا می کند. تکنولوژی Steam.Plus به کاربر حرفه ای این امکان را می دهد که میزان بخار مورد نیاز خود را در محدوده دمایی ۳۰تا ۲۶۰درجه سانتی گراد تنظیم نماید. فر کانوکشن ۶ سینی اونوکس، دارای سه سینی هرکدام با فاصله ۷۵ میلی متر بوده و ابعاد هر سینی ۴۰*۶۰ سانتی است.

مشخصات فنی

کشور سازندهایتالیا
برندVITTORIA XEFT-06EU-ELRV
وزن۷۲ کیلوگرم
تعداد سینی۶ عدد
سایر ویژگی هامجهز به تکنولوژی Air.Plus (سیستم فن دو سرعته با قابلیت گردش در دوجهت) • مجهز به تکنولوژی Dry.Plus (سیستم خارج کردن رطوبت از محفظه پخت): در نانوایی و قنادی وجود رطوبت اضافی در مراحل پایانی پخت، منجر به کاهش چشمگیر کیفیت محصول نهایی می شود. تکنولوژی Dry.Plus رطوبت اضافی ایجاد شده توسط محصول و یا فر را از محفظه پخت خارج می نماید. • مجهز به تکنولوژی Steam.Plus • تزریق بخار به محفظه پخت در اولین دقایق فرآیند پخت تاثیر به سزایی در بافت داخلی محصول و رنگ نهایی آن ایفا می کند. تکنولوژی Steam.Plus به کاربر حرفه ای این امکان را می دهد که میزان بخار مورد نیاز خود را در محدوده دمایی ۳۰ تا ۲۶۰ درجه سانتی گراد تنظیم نماید. • ۹۹ برنامه قابل ذخیره • مجهز به تکنولوژی Protek.Safe (نهایت بازده حرارتی و ایمنی کار)
فاصله بین سینی ها۷۵ میلیمتر
ابعاد سینی۶۰*۴۰ سانتی متر
دما۲۶۰-۳۰ سانتی گراد
ولتاژ۳ فاز
توان۱۰۵۰۰ وات

محصولات مرتبط