بارگیری...
قهوه ساز Clever

قهوه ساز Clever

بازدید : 695

کد محصول : 4060AC

دسته بندی : دستگاه قهوه ساز


قهوه ساز Clever ( کلور ) یکی از بهترین و ساده ترین روش‌های دم کردن قهوه است که سازو کار اصلاح شده‌ی قهوه‌سازهای فیلتری و فرنچ پرس را دارد .در زمان دم کردن قهوه به صورت فیلتری شما قادر به تنظیم زمان اضافه شدن آب نیستید چرا که به محض افزودن ، آب با قهوه مخلوط شده شروع به واکنش می‌کند . همچنین در قهوه‌ساز فرنچ‌پرس بعد از اضافه شدن آب ، حرارت زیادی از دست می‌رود که ممکن است بر طعم قهوه اثر منفی بگذارد .این نوع قهوه‌ساز برای آن دسته از افراد مناسب است که تمایل به داشتن یک فنجان قهوه ملایم و زیاد دارند .در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

چندین ویژگی قهوه ساز Clever ( کلور ) :

 1. دریچه‌ای هوشمند که با قرادادن قهوه‌ساز به روی فنجان باز ، و به محض برداشتن از روی فنجان ، بسته می‌شود .
 2.  قابلیت کنترل زمان اضافه شدن آب .
 3.  درپوشی برای حفظ حرارت آب در طول دم شدن قهوه .
 4. یک بشقاب پلاستیکی که قهوه ساز را روی آن قرار دهیم . این کار باعث تمیزی در کار می‌شود .

مراحل دم کردن قهوه با استفاده از قهوه ساز Clever

 • فیلتر کاغذی را درون دستگاه قرار دهید و کمی لبه های آن را فشار دهید . این کار باعث می‌شود فیلتر بهتر در جای خود قرار گیرد . فیلتر پیشنهادی برای این نوع دستگاه فیلتر سایز ۴ است .
 • آب گرم را روی فیلتر بریزید با این کار فیلتر کاغذی شما خیس شده و تاثیرش بر عطر و طعم قهوه کمتر می‌شود . سپس این آب را دور بریزید .
 • ۲۵ گرم دانه‌ی قهوه مورد نظرتان را انتخاب کنید و آن را با درجه‌ی متوسط درشت آسیاب و داخل فیلتر بریزید .
 • زمان سنج را فعال کنید و ۵۰ تا ۱۰۰ گرم آب بر روی قهوه بریزید ، تقریبا ۳۰ ثانیه منتظر بمانید تا شکفت قهوه رخ دهد . مطمئن شوید که آب تمام پودر قهوه را در بر بگیرد .
 • مابقی آب را تا ۴۵۰ گرم بر روی قهوه‌ها بریزید . در این روش نیازی به دقت زیاد مانند روش فیلتری نیست و تنها کافی است پودر قهوه با آب پوشیده شود .
 • درپوش را بر روی دستگاه بگذارید تا حرارت آب از دست نرود . منتظر بمانید تا زمان‌سنج به دقیقه ۲ برسد .
 • به آرامی قهوه‌ساز را برداید و بر روی فنجان مورد نظرتان قرار دهید . مطمئن شوید که فنجان شما گنجایش همه قهوه دم شده را داشته باشد . قهوه به داخل فنجان شما می‌چکد . این پروسه ۳٫۵ تا ۴ دقیقه طول خواهد کشید .
 • قهوه شما آماده است . از خوردن آن لذت ببرید .