بارگیری...

مایع ریز پمپی رینا Reena مدل 180B

بازدید : 3491

کد محصول : 2305SR

دسته بندی : مایع ریز دستی


برند : رینا
مدل : ۱۸۰B
جنس بدنه : استیل ۳۰۴ خش دار
ظرفیت مخزن : ۱۶۰۰ سی سی
ابعاد (طول x عرض x ارتفاع) : ۱۳۲x120x210 میلیمتر
وزن : ۷۰۰ گرمدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09120904207 09153193016

تلفن ثابت :   05138517777

این محصول ( مایع ریز پمپی رینا Reena مدل ۱۸۰B ) یکی از بهترین جا مایع پمپی استیل موجود در بازار میباشد.این صابون ریز پمپی دارای مخزن بزرگ برای نگه داری ۱۶۰۰ سی سی مایع شوینده میباشد.

برخی از ویژگی های مایع ریز پمپی رینا Reena مدل ۱۸۰B :

– بدنه مقاوم :

جنس بدنه این جای صابون از استلس استیل ضد زنگ با رویه خش دار و ضخامت زیاد (بسیار مقاوم) می باشد . مناسب جهت مکان های مرطوب مانند استخر ها و سالن های ورزشی است.

– درب قفل دار :

این مخزن دارای درب قفل دار جهت محافظت از محتویات داخل صابون ریز و همچنین جلوگیری از جدا کردن دستگاه از دیوار می باشد (محل پیچ های نصب روی دیوار بدون باز کردن قفل قابل دسترس نمی باشد)

– حجم زیاد :

حجم این مدل ۱۶۰۰ سی سی می باشد که با احتساب هر مرتبه پمپ کردن ۱ سی سی می تواند حدود  ۱۵۰۰ نفر را به جوابگو باشد که جهت استفاده در مکان های پر رفت و آمد بسیار مفید می باشد.

– ظاهر شکیل :

ابعاد مناسب ، رویه یکپارچه ، جنس بدنه استیل زیبا باعث شده است که مصرف این مدل در مکان هایی که از اکسسوری استیل استفاده شده است بسیار مناسب است.

– پمپ باکیفیت :

رویه پمپ این صابون ریز از استیل پرس شده است و ظاهر محصول را زیبا تر نموده و از پمپ در مقابل ضربه محافظت می کند . پمپ نیز از قطعات درجه یک ساخته شده و فاقد ریزش می باشد