بارگیری...
آبمیوه گیری برویل Breville مدل JE95

آبمیوه گیری برویل Breville مدل JE95

بازدید : 1688

کد محصول : 4038JU

دسته بندی : آب پرتقال گیری و آبمیوه گیری


قدرت و توان : 950 وات
دهنه ورودی : 84 میلیمتر
ظرفیت پارچ : 1 لیتر
ظرفیت مخزن تفاله : 3 لیتر
نوع و جنس فیلتر : فیلتر میکروسکوپی استیل
جنس تیغه : استنلس استیل
جنس مخزن تفاله : پلاستیکی
جنس بدنه : پلاستیکی
وزن : 5.1 کیلوگرم
ابعاد : 420 × 200 × 340 میلیمتر
ولتاژ : 220-240 ولتدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

آبمیوه گیری برویل Breville مدل JE95 با حداکثر توان ۹۵۰ وات دستگاهی زیبا و کاربردی برای گرفتن آب انواع میوه هاست.

بدنه دستگاه از جنس پلاستیک است و موجب گردیده تا وزن دستگاه نسبت به نمونه های فلزی سبک تر شود. بر روی بدنه کلید اهرمی کنترلی تعبیه شده در حالت وسط وضعیت خاموش و به سمت بالا عملکرد با سرعت کم و به سمت پایین عملکرد با سرعت زیاد را دارد.

جنس فیلتر آب میوه گیری از تیتانیوم بوده و در اثر استفاده و به مرور زمان زنگ نمی زند و فرسوده نمی شود. این فیلتر قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان آن را براحتی درون ماشین ظرفشویی شست. دهانه بزرگ ورود میوه امکان ورود قطعات بزرگ میوه را فراهم می نماید. پس از قرار دادن میوه در دهانه، با استفاده از دسته فشاری می توانید میوه را به سمت فیلتر هدایت کنید.آب میوه گیری JE95 برویل مجهز به یک پارچ پلاستیکی با ظرفیت ۱ لیتر با طراحی مخصوص می باشد که کاملا منطبق با دهانه خروجی آب میوه گیر قرار می گیرد و مانع از پاشیده شدن آب میوه به بیرون از پارچ می شود.

دستگاه مجهز به مخزن بزرگ تفاله است که امکان آب گیری پیوسته را برای شما فراهم می کند. بر روی مخزن تفاله درپوش متصل به بدنه قرار می گیرد و از پاشیده شدن تفاله به اطراف جلوگیری می کند، با بستن گیره اهرمی فلزی تمامی قطعات در جای خود ثابت شده و دستگاه آماده به کار خواهد بود. همچنین پایه های پلاستیکی تعبیه شده زیر دستگاه از لغزش آن هنگام کار جلوگیری می نماید. توسط برس تمیزکاری ارائه شده همراه با دستگاه نیز می توانید فیلتر داخلی را تمیز نمایید، همچنین تمامی قسمت های آب میوه گیری قابل جدا شدن از هم بوده و می توان آن ها را به جز بدنه اصلی در ماشین ظرفشویی قرار داد.

سایر ویژگی های دستگاه آبمیوه گیری برویل:

  •  قابلیت آبگیری انواع میوه جات بدون نیاز به خرد کردن
  • دارای قطعات جداشدنی جهت شستشوی آسان در ماشین ظرفشویی
  • قفل ایمنی

محصولات مرتبط