بارگیری...

خمیر پهن کن فیمار مدل 32N

بازدید : 1663

کد محصول : 3224KH

دسته بندی : خمیر پهن کن


خمیر پهن کن فیمار مدل ۳۲N یکی از آن دستگاه‌هایی است که ساده‌ترین عمل را در پخت و طبخ نان و پیتزا و کیک و از این دست را دارا می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09120904207 09153193016

تلفن ثابت :  

خمیر پهن کن فیمار مدل ۳۲N

خمیر پهن کن فیمار مدل ۳۲N یکی از آن دستگاه‌هایی است که ساده‌ترین عمل را در پخت و طبخ نان و پیتزا و کیک و از این دست را دارا می باشد. دستگاه خمیر پهن کن می تواند در مشاغل مختلفی مانند نانوایی‌ها و شیرینی فروشی‌ها نیز به کار گرفته شود، اما خمیر پهن کن فیمار مدل ۳۲N، برای تهیه خمیر پیتزا طراحی و ساخته شده است. البته بدیهی است که می‌توان آن را برای استفاده در نانوایی‌ها و فانتزی فروشی‌ها نیز استفاده کرد. شرکت فیمار نیز از دسته شرکت‌های فعال در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی به حساب می‌آید که فعالیت بسیاری در این زمینه دارد.

مشخصات فنی محصول:

این محصول از بدنه‌ای تمام استیل، از نوع ۳۰۴ یا ضد زنگ ساخته شده است. طراحی آن به گونه‌ای است که بر روی چهار پایه قرار می گیرد و ثبات زیادی در جای خود دارد. وزن این خمیر پهن کن ۳۶ کیلوگرم است و ارتفاع آن در دفترچه اطلاعاتش متغیر اعلام شده است و بین ۶۶٫۵ تا ۷۷٫۵ سانتیمتر بلندی دستگاه است. دارای دو وردنه است که سبب می شود تا بتوان خمیر را در دو زاویه مختلف پهن کرد. دکمه‌های الکتریکی دستگاه در بالاترین قسمت خمیر پهن کن فیمار مدل ۳۲N تعبیه شده اند و دور از تماس احتمالی با هر گونه رطوبتی هستند. ضخامت پهن کردن خمیر قابل تنظیم است و می توان به دلخواه آن را تغییر داد. برق تک فاز یا همان برق شهری ۲۲۰ ولت که معادل ۵۰ هرتز است، منبع تغذیه خمیر پهن کن ۳۲N به حساب می‌آید. توان این خمیر پهن کن ۰٫۵ اسب بخار، معادل ۰٫۳۷ کیلووات است. کیفیت تولیدات فیمار بسیار بالاست و این امر در اولین برخورد با محصول آشکار می‌شود.

 

 

 

نام محصول

خمیر پهن کن فیمار مدل 32N

ساخت

ایتالیا

ابعاد

590x510x775/895 میلی متر

وزن

36 کیلو گرم

طول غلتک

320 میلی متر

قدرت

0.37KW

منبع تغذیه

برق شهری 220 ولت