بارگیری...
بادام شکن برقی
بادام شکن

بادام شکن برقی

بازدید : 3061

کد محصول : sanjab1

دسته بندی : تجهیزات قنادی


دستگاه بادام شکن برقی صنعتی ، یک دستگاه کاملا حرفه ای برای پوست گیری بادام است. از ویژگی های مهم این دستگاه شکستن هر نوع بادام می باشد. در واقع این دستگاه بادام شکن به گونه ای طراحی شده که بتواند پوست سخت و یا نازک هر بادام را از مغز جدا کند و هیچ آسیبی به مغز آن وارد نیاورد.
نحوه با کار بر روی این دستگاه نیازی به آموزش و تخصص قبلی ندارد و به راحتی می توان از آن استفاده کرد، با استفاده از این دستگاه می توانید درآمدزایی نمایید و برای نصب آن نیازی به فضای چندان وسیعی ندارید.

طول ۳۳ سانت
عرض ۲۷ سانت
ارتفاع ۴۹ سانت
ظرفیت ۴۰ کیلو در ساعت
برق ورودی ۲۲۰ ولت
وزن ۱۶ کیلو
مناسب برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی
قابل سفارش در ظرفیت های 25 و 40 کیلویی


قیمت: 22,540,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   0912090420709153193016

تلفن ثابت :  

معرفی دستگاه بادام شکن برقی صنعتی

دستگاه بادام شکن برقی صنعتی ، یک دستگاه کاملا حرفه ای برای پوست گیری، خرد کردن و شکستن انواع بادام است که از آن به عنوان یکی از تجهیزات قنادی در شیرینی پزی ها و قنادی ها استفاده می شود. از ویژگی های مهم این دستگاه می توان به شکستن هر نوع بادامی در سریع ترین زمان ممکن اشاره نمود. در واقع این دستگاه به گونه ای طراحی شده  است که می تواند بدون ایجاد آسیبی بر مغز هر نوع بادامی، پوست سخت و یا نازک آن را جدا کند.. این دستگاه گزینه مناسبی برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی بوده و می تواند 40 کیلو بادام و هسته زردآلو را در هر ساعت خرد و پوست گیری نماید.

طریقه کار با دستگاه بادام شکن برقی

کار بر روی این دستگاه نیازی به آموزش و تخصص قبلی ندارد و به راحتی می توان از آن استفاده کرد، به کمک این دستگاه می توانید درآمدزایی نمایید . این دستگاه دارای ابعادی به طول 33 سانتی متر، عرض 27 سانتی متر وارتفاع 49 سانتی متر می باشد و برای نصب آن نیازی به فضای چندان وسیعی نخواهید داشت.

در ویدیو زیر می توانید طریقه پوست گیری انواع بادام را توسط دستگاه بادام شکن را مشاهده کنید.

شما می توانید این دستگاه کاربردی را با ظرفیت های 25 کیلوگرم و 40 کیلوگرم در فروشگاه گروه تجهیزات استیل پارس خرید نمایید.