بارگیری...
دستگاه گردو شکن برقی صنعتی
گردوشکن

دستگاه گردو شکن برقی صنعتی

بازدید : 2626

کد محصول : sanjab

دسته بندی : تجهیزات قنادی


دستگاه گردو شکن برقی صنعتی ، یک دستگاه کاملا حرفه ای برای پوست گیری گردو و فندق است. از ویژگی های مهم این دستگاه شکستن هر نوع گردویی می باشد. در حقیقت دستگاه گردو شکن اتوماتیک به گونه ای طراحی شده است که می تواند پوست سخت و یا نازک هر گردویی را از مغز جدا کرده و بدون آن که آسیبی به مغز آن وارد نماید.
از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ابعاد: طول 33 سانتی متر، عرض 27 سانتی متر و ارتفاع 49 سانتی متر
ظرفیت: 40 کیلوگرم در ساعت
برق ورودی: 220 ولت
وزن: 16 کیلوگرم
قابل سفارش با ظرفیت 25 کیلوگرم و 40 کیلوگرم
مناسب برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی


قیمت: 23,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :  0912090420709153193016

تلفن ثابت :  05138517777

مشخصات و ویژگی های دستگاه گردو شکن برقی صنعتی

دستگاه گردو شکن برقی صنعتی یکی از تجهیزات کاربردی برای باغداران، قنادی ها، شیرینی پزی ها و منازل و حتی رستوران ها است که از آن به منظور خرد کردن و شکستن هر نوع گردویی استفاده می شود. این دستگاه اتوماتیک به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن می تواند انواع گردو با پوسته های مستحکم، ضخیم و نازک را بدون ایجاد آسیب به مغز آن پوست گیری کند. 

از آنجایی که دستگاه اتوماتیک و صنعتی مغز کن گردو دارای ابعادی به طول 33 سانتی متر، عرض 27 سانتی متر و ارتفاع 49 سانتی متر می باشد، برای نصب آن نیازی به فضای چندان وسیعی نخواهید داشت. به کمک این دستگاه کاربردی می توانید 40 کیلوگرم گردو را در هر ساعت پوست گیری کنید. این ظرفیت برای پوست گیری فندق و گردو دو برابر خواهد بود. برای شکست و پوست کردن اختصاصی بادام می توانید از دستگاه بادام شکن برقی استفاده نمایید. 

نکته قابل توجه در مورد این دستگاه اینست که پوست گیری فندق را بهتر انجام می دهد چرا که فندق یک مغز واحدی دارد اما مغز گردو ممکن است به دو یا چند تکه تقسیم شود. کار بر روی این دستگاه نیازی به آموزش و تخصص قبلی ندارد و به راحتی می توان از آن استفاده کرده و درآمدزایی نمایید. 

سرعت و دقت گردو شکن یا فندق شکن برقی

همانطور که می دانید در گذشته تولید و عرضه محصولات غذایی به صورت دستی و سالم تری صورت می گرفت. اما به مرور زمان در طی افزایش و رشد جمعیت شهرنشینان ماشین آلات و ابزارهایی طراحی شده است که بتواند به صورت اتوماتیک مایحتاج مردم را تامین نماید. گردو شکن یا فندق شکن از جمله ابزارهایی است که در طی این تحولات ساخته شده است. اغلب باغداران برای پاسخ به نیاز بازار و ارائه سریع خشکباری مانند گردو و فندق، تعداد بیشتری درخت گردو می کارند و تولید آن بالا می برند.  شکستن این حجم زیاد از گردو شاید برای جوامع روستایی کار چندان دشواری نباشد اما شهرنشینان به دلیل مشغله فراوانی که برای تحصیل و کار دارند، ترجیح می دهند مایحتاج خود را به صورت آماده تهیه کرده یا از ابزارهای اتوماتیک استفاده کنند. 

خرید گردو شکن و راه اندازی شغل خانگی

با توجه به نیاز و درخواست فراوان گردو و فندق پوست شده، بسیاری از افراد می توانند با خرید یک شغل خانگی با هزینه کم و البته پر سود راه اندازی نمایند. از آنجایی که ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گردو و فندق در سراسر جهان شناخته شده است، بسیاری از افراد سعی دارند این محصول را به صورت آماده در اختیار متقاضیان قرار دهند و کسب و کار خود را رونق دهند. 

تولید دستگاه گردوشکن در ایران برای مشاغل خانگی و صنعتی 

گروه تجهیزات استیل پارس با شناخت نیاز بازار وسیع و گسترده خشکبار در ایران که به شاخه های گوناگونی تقسیم می شود و یکی از این شاخه های پر مخاطب مغز فندق و مغز گردو به دلیل استفاده وسیع در پخت غذاها مخصوصا اغذیه ایرانی، اقدام به تولید گردو شکن برقی در دو نوع صنعتی و خانگی نموده است.

گردو شکن صنعتی با گیربکس بسیار قوی و بسیار توانمندی که دارد به راحتی و بدون دخالت دست حدود 40 کیلوگرم گردو را در ساعت می شکند و این مقدار برای پوست گیری فندق دو برابر خواهد بود. این محصول به دلیل ظرفیت بالا و قابلیت کار مداوم می تواند گزینه مناسبی برای باغداران، کسب و کارهای خانگی و قنادی و خشکبار فروشی و غیره باشد. 

برخی از افراد به دلیل آن که گردوی ایرانی دارای مغزی خوش طعم و پرباری و مقوی است طرفدار این نوع گردو در ایران هستند. این گردو ها دارای پوستی ضخیم بوده که ممکن است پوست گیری آن کمی دشوار باشد. برخی دیگر نیز از طرفداران گردوهایی با پوست نازک به اصطلاح گردوی کاغذی هستند. شکستن تمامی این گردوها با دستگاه گردو شکن برقی صنعتی بسیار آسان خواهد بود و نیاز به آموزش نخواهد داشت. در ویدئو زیر می توانید نحوه شکست گردو توسط این دستگاه را مشاهده نمایید.